Що робити, якщо комп'ютер завис?

Іноді в роботі комп'ютерних програм виникають непрогнозовані ситуації, під час яких комп'ютер може "зависнути" і не реагувати ні на натиснення клавіш на клавіатурі, ні на дії мишею. У більшості випадків причиною цього є неправильне управління пам'яттю працюючих програм.

Для вирішення цієї проблеми натисніть одночасно "Ctrl+Alt+Del". В результаті на екрані з'явиться вікно "Диспетчера завдань" (Windows Task Manager), в якому ви зможете знайти додаток, який спричинив збій (для нього буде вказано "Не відповідає") і примусово відключити його, натиснувши на кнопку "Зняти завдання".


Також можна вибрати необхідний додаток, натиснути в меню "Перейти до процесу", і відключити його вибравши в меню "завершити процес".


Якщо це не допомагає або навіть натискання "Ctrl+Alt+Del" ні до чого не приводить, то просто відключіть комп'ютер від мережі. Це якраз той крайній випадок, коли без "грубого" відключення ком'пьютера від мережі не обійтися.
0 Коментарів
4414
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

Повх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинськийтимофій

Соціальні мережі:

kovelpost