Чемпіонат Європи з мотокросу

25 червня у місті Ковелі, Волинської області відбувся третій етап Чемпіонату Європи з мотокросу у класі EMX-65/EMX-85(NE Europe zone )+EMX-Open, а також змагання Кубку пам′яті Заслуженого тренера України Клімашевського М. П. (у класі 50 куб. см.) Продемонстрували свої вміння із швидкісної їзди на спортивних мотоциклах близько сотні спортсменів із Латвії, Естонії, Литви, Білорусії, Польщі, Росії та України. У кожному класі змагань Чемпіонату Європи мотоциклісти стартували у двох заїздах, за результатами яких і визначились переможці. У класі EMX 85 перше місце виборов спортсмен з Латвії Mairis Pumpurs, друге місце посів Romeo Karu із Естонії, третє – росіянин Олексій Орлов. У класі EMX 65 переможцем став польський мотоцикліст Maksymilian Chwalik, срібло виборов білорус Aleh Makhnou, а бронзовим призером став мотоцикліст з Латвії – Kristers Janbergs. У OMX-Open золоту та срібну нагороду вибороли два українських мотокросмени. Дмитро Асманов – на першій сходинці п’єдесталу, Володимир Тарасов – на другій, а третю зайняв латвієць Kristers Drevinskis. Попри спекотну погоду подивитись та підтримати улюблених мотокросменів, особливо наймолодших (6-7років), серед яких навіть була дівчинка Elvira Davidovich із Білорусії прийшли сотні вболівальників.