Ваш ПК заблокований

Тема присвячується знайомому багатьом вінлокеру, який блокує комп'ютер ще до завантаження Windows, прописуючи себе в завантажувальному секторі жорсткого диска Вашого комп'ютера.
0 Коментарів
4432

Анонімність в інтернеті

Бувають моменти, коли користувачам глобальної мережі потрібно надати собі анонімність для деяких сайтів. Тобто, всі ресурси, на які даний користувач заходить, збирають інформацію про користувача, це IP адреса, браузер, і можливо багато іншого.
0 Коментарів
4406

Partition Table Doctor - програма для відновлення даних на жорсткому диску

Partition Table Doctor - універсальна програма, призначена для відновлення даних на жорсткому диску, відновлює видалені, втрачені і зіпсовані розділи FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, EXT2, EXT3, SWAP на жорстких дисках IDE/ATA/SATA/SCSI.
0 Коментарів
4429

Видалення пароля Windows

Видалення пароля Windows, 7/Vista/XP/2008/2003/2000 при втраченні пароля, без пошкоджень даних на комп'ютері і налаштувань.
0 Коментарів
4437

Встановлення Windows Server в режимі RAID

Після успішного встановлення Windows Server в режимі RAID вирішив поділитися деталями інсталювання. Якби все було просто і зрозуміло — даного запису не існувало. Але при встановленні зустрічаються свої підводні камені...
0 Коментарів
11983

Що робити, якщо фільм не відтворюється?

Доволі часто трапляється ситуація, коли записаний на флешці або диску фільм не хоче відтворюватися. Проблема в тому, що в операційній системі Windows не передбачено можливості відтворення фільмів у даних форматах.
0 Коментарів
4470

Як дізнатися реальні характеристики комп'ютера?

В операційних системах Windows передбачена спеціальна можливість, яка називається Диспетчер пристроїв. Завдяки ній ви можете отримати інформацію про всі пристрої, встановлені у вашому комп'ютері.
0 Коментарів
4643

Що робити, якщо комп'ютер завис?

Іноді в роботі комп'ютерних програм виникають непрогнозовані ситуації, під час яких комп'ютер може "зависнути" і не реагувати ні на натиснення клавіш на клавіатурі, ні на дії мишею.
0 Коментарів
4486

Правильне видалення програм з комп'ютера

Якщо програма вам більше не потрібна, то видаляти її з комп'ютера слід правильно. Дані слова адресуються тим, хто для видалення програми просто видаляє папку на диску, що містить непотрібну програму.
0 Коментарів
4607

Як встановлювати програму?

У більшості випадків установка будь-яких програм проходить однаково. Перед встановленням ви повинні запустити файл установки та відповісти на декілька запитань в ході процесу, інше відбудеться автоматично.
0 Коментарів
4535

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

RestTimeПовх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинський

Статистика: