В Луцькому СІЗО відкрилася виставка Волинського краєзнавчого музею «Леся Українка і Волинь»

25 лютого 2016 року виповнюється 145 років від дня народження геніальної дочки українського народу, поетеси Лесі Українки. Вона, Лариса Петрівна Косач – українська письменниця, перекладач,культурний діяч, людина, що всім своїм серцем любила рідну землю.
0 Коментарів
3797

Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували в Ковельській виховній колонії

20 лютого уся Україна вшановувала подвиг учасників Революції Гідності, яких сьогодні називають Героями Небесної Сотні. Це люди, які стали на захист своєї держави і віддали життя за її свободу і незалежність.
0 Коментарів
3601

Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії

Протягом тривалої історії нашої держави український народ понад усе цінував вірність Батьківщині, мужність та справедливість. Люди, які полягли на Афганській землі, йшли туди не за славою та нагородами, а йшли виконувати свій інтернаціональний обов’язок.
0 Коментарів
4020

Щира віра змінює людину або шанс на «інше життя»

Доля дарує шанс розпочати життя з чистого аркуша кожному, хто щиро покається в своїх гріхах і хто цього дійсно прагне та заслуговує. А що ж можна сказати про засуджених? Ким вони стануть, вийшовши на свободу? І справді, як змінюються люди, вийшовши на свободу, і чи є в них шанс на інше життя?
0 Коментарів
4185

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

RestTimeПовх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинський

Статистика: