Працівники Ковельського МРВ КВІ провели лекційне заняття для учнів школи

З метою запобігання вчинення правопорушень і злочинів серед молоді, старшим інспектором Ковельського МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області Павлом Чечелюком та інспектором Оленою Дмитрук, для учнів Тойкутської загальноосвітньої школи, що на Ковельщині...
0 Коментарів
739

В Ковельській виховній колонії проведено тренінгові заняття кіноклубу Docudays UA

В Ковельській виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області проведено тренінгові заняття кіноклубу Docudays UA з переглядом фільму «Із розплющеними очима».
0 Коментарів
759

Перевірка за місцем навчання підоблікових Маневицького РС КВІ

За ініціативою Маневицького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Волинській області, спільно із працівниками Маневицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організовано перевірку за місцем навчання неповнолітніх підоблікових.
0 Коментарів
747

Як проводять вихідні дні засуджені установ виконання покарань Волині

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів.
0 Коментарів
750

«День відкритих дверей» в Луцькому СІЗО

В Луцькому слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся «День відкритих дверей».
0 Коментарів
744

Профілактика правопорушень в Ковельському професійному ліцеї

22 вересня 2016 року працівники Ковельського МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області Сергій Кедич та Юлія Оліщук провели для першокурсників Ковельського професійного ліцею лекційне заняття на тему: «Знайомство з законом».
0 Коментарів
789

Маневицьку виправну колонію (№42) відвідали представники релігійної організації «Гедеон»

Маневицьку виправну колонію №42 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відвідали представники Християнського місіонерського товариства милосердя «Гедеон».
0 Коментарів
781

Профілактична бесіда з підлітками

Рожищенським районним сектором кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, спільно з працівниками Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області, проведено просвітницько-профілактичну бесіду з учнями ЗОШ І-ІІІ ступеня №1...
0 Коментарів
977

Виховна робота з підобліковими

Звертаючись до проблеми злочинності серед неповнолітніх особливе місце займає рання профілактика, яка має розпочинатися вже з початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінка в побуті.
0 Коментарів
791

Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань та Луцькому СІЗО управління ДПтС України у Волинській області відбулись культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи із засудженими.
0 Коментарів
785

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

RestTimeПовх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинський

Статистика: