«Омріяна Україна очима дітей»

В межах проекту соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни», 23 серпня 2016 року, з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, на базі Ковельського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції проведено захід «Омріяна Україна очима дітей».
0 Коментарів
1383

Оперативними працівниками Цуманської виправної колонії управління ДПтС України у Волинській області (№ 84) вкотре перекрито канал доставки заборонених предметів до зони, що охороняється

В ході затримання осіб, котрі намагалися вчинити перекид, виявилось, що один з них перебуває у розшуку...
0 Коментарів
1332

Як проводять вихідні дні засуджені Волині

В установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.
0 Коментарів
1912

В установах виконання покарань Волині вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років» кожного року в травні вся Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій.
0 Коментарів
2559

«День відкритих дверей» в Ковельській виховній колонії

В Ковельській виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся «День відкритих дверей».
0 Коментарів
2155

Майстер клас з виготовлення квітів до Дня Матері

Існують різні букети, і вони можуть складатися з живих рослин, звичайних гілочок і з повітряних куль. Щодо останніх, то в нинішній час вони набувають все більшої популярності.
0 Коментарів
2398

«Другий шанс»

27 квітня 2016 року, за сприянням Британської Ради в Україні, у м. Ковель стартував проект соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни» в Україні.
0 Коментарів
2642

За участю представників пенітенціарної служби Волині відбувся обласний семінар-нарада фахівців управлінь освіти з питань виховної роботи та охорони дитинства

19 квітня 2016 року на базі НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії» смт. Турійськ відбувся обласний семінар-нарада фахівців управлінь освіти з питань виховної роботи та охорони дитинства – «Забезпечення компетентнісного підходу в закладах освіти щодо захисту прав дітей.
0 Коментарів
2859

Вихідні дні засуджених Волині

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів.
0 Коментарів
2802

Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії

Протягом тривалої історії нашої держави український народ понад усе цінував вірність Батьківщині, мужність та справедливість. Люди, які полягли на Афганській землі, йшли туди не за славою та нагородами, а йшли виконувати свій інтернаціональний обов’язок.
0 Коментарів
4020

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

RestTimeПовх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинський

Статистика: