Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань та Луцькому СІЗО управління ДПтС України у Волинській області відбулись культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи із засудженими.
0 Коментарів
958

Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

В установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.
0 Коментарів
1258

В Луцькому СІЗО вручили атестати про базову загальну середню освіту

В Луцькому слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбулося вручення атестатів про базову загальну середню освіту.
0 Коментарів
1732

Як проводять вихідні дні засуджені установ виконання покарань Волині

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів.
0 Коментарів
1752

В Ковельській виховній колонії, що на Волині, відбувся товариський матч з футболу

Вже стало хорошою традицією проводити спортивні змагання серед осіб, що перебувають в установах виконання покарань.
0 Коментарів
1915

Свято «Останнього дзвоника» в Ковельській виховній колонії

Кожного року в останню суботу травня в усіх українських школах відзначають свято «Останнього дзвоника» - традиційне свято школярів, які закінчують навчання.
0 Коментарів
2069

В управлінні ДПтС України у Волинській області відбувся розподіл студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

23 травня 2016 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Волинській області начальник управління, полковник внутрішньої служби Олександр Герасимчук, провів робочу зустріч із студентами 5-го курсу факультету підготовки кадрів для ДПтС України Національного юридичного університету...
0 Коментарів
1918

Ковельську виховну колонію відвідали діти із загальноосвітніх шкіл Турійського району

Ковельську виховну колонію управління ДПтС України у Волинській області відвідали неповнолітні, засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, неповнолітні, схильні до правопорушень із загальноосвітніх шкіл Турійського району та які потребують додаткової профілактичної роботи.
0 Коментарів
1899

Державна підсумкова атестація в Ковельській виховній колонії

Як і випускники шкіл, учні загальноосвітньої школи Ковельської виховної колонії управління ДПтС України у Волинській області також склали випускні іспити.
0 Коментарів
1929

День вишиванки в Ковельській виховній колонії

Уже багато років поспіль в загальноосвітньому закладі Ковельської виховної колонії управління ДПтС України у Волинській області функціонує мистецький гурток вишивки. Творчі роботи учасників гуртка відомі не лише в Україні, а й за її межами.
0 Коментарів
1896

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

RestTimeПовх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинський

Статистика: