Засуджені Ковельської виховної колонії написали сеукраїнський диктант

Кожного року 9 листопада українці відзначають День української писемності та мови. В цей день на українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності, коли всі українці мають можливість не лише перевірити себе на знання мови...
0 Коментарів
617

«Козацькі забави» в Ковельській виховній колонії

В Ковельській виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області вже склалася хороша традиція проводити інтелектуально-розважальний вечір «Козацькі забави».
0 Коментарів
641

В Ковельській виховній колонії управління ДПтС України у Волинській області введено в експлуатацію відремонтоване приміщення для миття лазне-прального комплексу

Важливою складовою комунально-побутового забезпечення засуджених в установах виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України є лазне-пральне обслуговування.
0 Коментарів
757

В Ковельській виховній колонії відзначили «День вчителя»

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні відзначають професійне свято працівників освіти – День вчителя.
0 Коментарів
800

В Ковельській виховній колонії відбулось свято «Золота осінь»

Кожного року на початку осені в загальноосвітній школі Ковельської виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області проводять свято «Золота осінь». Початок нового 2016-2017 навчального року не став винятком.
0 Коментарів
783

«День відкритих дверей» в Маневицькій виправній колонії №42

В Маневицькій виправній колонії №42 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся «День відкритих дверей».
0 Коментарів
747

«Вибір професії – шлях до успіху»

27 вересня 2016 року Старовижівським районним сектором кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, спільно із Старовижівським районним центром зайнятості проведено захід «Вибір професії – шлях до успіху» із залученням осіб...
0 Коментарів
825

В управлінні ДПтС України у Волинській області відбулось розширене засідання колегії

28 вересня 2016 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбулось розширене засідання колегії під керівництвом начальника управління полковника внутрішньої служби Олександра Герасимчука.
0 Коментарів
782

День партизанської слави України відзначили в Ковельській виховній колонії

Кожного року у вересні місяці вся Україна відзначає День партизанської слави. Дане свято встановлено з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни. Це свято людей, котрі не шкодували власного життя задля перемоги над ворогом.
0 Коментарів
768

В Ковельській виховній колонії відзначили Міжнародний день миру

Мир у всьому світі – це найбільша цінність. На сьогоднішній день усі люди України виборюють мир і незалежність. Страх, нестабільність знищують і не дозволяють розвиватися державам.
0 Коментарів
781

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

RestTimeПовх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинський

Статистика: