Чемпіонат України з флет-треку

Photo by Halyna Tkachuk

17 квітня, на стадіоні "СКА" відбувся 1-й етап чемпіонату України з флет-треку. У змаганнях взяли участь мотогонщики з Львівської, Рівненської та Івано-Франківської областей. Загалом – 22 спортсмени.

Флет-трек – це новий вид мотоперегонів для України. Мотоспортсмени змагалися у двох залікових групах: класу МХ2 (двигун до 250 куб. см.) та ОРЕN (двигун до 650 куб. см.). Крім залікових заїздів були й показові старти юніорів. У класі МХ2 першим фінішував мотокросмен з Рівного – Сергій Войтюк, другим прибув львів'янин Сергій Борисенко, третім – Леонід Секанов. У класі ОPEN перемогу виборов спортсмен з міста Косів – Дмитро Грималюк, друге місце посів Олег Крук з Винник , а третє – Артем Мартиненко з Червонограду. Наступний етап чемпіонату України із флет треку відбудеться у Рівному 1 липня.

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.