В управлінні ДПтС України у Волинській області відбулось розширене засідання колегії

28 вересня 2016 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбулось розширене засідання колегії під керівництвом начальника управління полковника внутрішньої служби Олександра Герасимчука.

В роботі колегії взяли участь члени колегії управління, начальники структурних підрозділів управління, начальники та персонал установ виконання покарань області.

На засіданні колегії йшлося про хід та результати підготовки установ виконання покарань області до функціонування в осінньо-зимовий період. Також розглянуто стан професійної підготовки персоналу органів і установ області та основні завдання на 2016-2017 н.р. в системі службової підготовки.

В ході засідання колегії підсумовано результати виконання в установах виконання покарань області рішень колегій ДПтС України та стан виконавської дисципліни в підпорядкованих підрозділах.0 Коментарів
698
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше в KovelPost? Приєднуйтесь

Напишіть нам:

Зворотний зв’язок

До нас приєдналися:

Повх ІннаІванів ОлександрВіктор ВікторовичСусь НаталіяЯнаБогданаHalyna TkachukРемонт ПКСергій Волинськийтимофій

Соціальні мережі:

kovelpost