Ковельчанка Тетяна Коб вдесяте стала чемпіонкою України з боксу

З 6 по 12 лютого в Ковелі відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді та юніорок. У ньому взяли участь 197 спортсменок, які представляли збірні команди 22-х областей. За Волинь змагалось двадцять чотири учасниці. Серед них - ковельчанки, вихованки заслуженого тренера України Віктора Рогатіна: заслужений майстер спорту, учасниця Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з боксу серед жінок Тетяна Коб, срібна призерка чемпіонату України 2016 року Олександра Федіс та бронзова призерка чемпіонату України 2016 року Анна Жуковська.

Понад 160 двобоїв відбулось впродовж тижня на рингу комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича. Глядачі мали можливість спостерігати за виступом найсильніших боксерок України. Учора були підбиті підсумки чемпіонату та відбулась церемонія нагородження спорсменок.

За результатами у командному заліку серед жінок перемогу здобула збірна Києва (715 очок), друге місце посіла команда Харківської області (365 очок), третє – Черкаської (230 очок), четверте – Дніпропетровської (225 очок). Волинянки зайняли п’яте місце (185 очок).

Серед молоді перемогла збірна Дніпропетровської області (325 очок), друге місце у дівчат Чернігівської області (245 очок), третє – Хмельницької (175 очок), четверте – Івано-Франківської (150 очок). Збірна Волині на п’ятій позиції (135 очок).

Серед юніорок золото у збірної Волині (455 очок), на другому місці боксерки з Чернігівської області (265 очок), третьому – Івано-Франківської ( 205 очок), четверте та п’яте місця розділили збірні міста Києва та Дніпропетровської області (160 очок).

У медальному заліку серед жінок перше місце посіла збірна Києва - 10 медалей (3 – золотих, 2 – срібних та 5 – бронзових), друге – Харківської області – 6 медалей (2 – золотих, 1 – срібна та 3 – бронзових), третє – Чернігівської – 3 медалі (2 – золотих, 1 – бронзова). Збірна Волині з командою Хмельницької області розділили п’яте-шосте місця – 2 медалі (по 1 – золотій та бронзовій).

Серед молоді на першому місці команда Хмельницької області – 5 медалей (2 – золотих, 1 – срібна та 2 – бронзових), на другому – Чернігівської – 4 медалі (2 – золотих, 1 – срібна та 1 – бронзова), третьому – Дніпропетровської – 8 медалей (1 – золота, 2 – срібних, 5 – бронзових). Збірна команда Волині розділила з командою Черкащини десяте-одинадцяте місця – 3 медалі (2 – срібних, 1 – бронзова ).

Серед юніорок перше місце посіла збірна Волині – 9 медалей (4 – золотих, 2 – срібних та 3 – бронзових), друге – Чернігівської області – 6 медалей (2 – золотих, 1 – срібна та 3 – бронзових), третє Івано-Франківської – 4 медалі (2 – золотих, 1 – срібна та 1 – бронзова).

Найприємнішою звісткою для ковельчан стало повідомлення про те, що наша землячка Тетяна Коб вдесяте здобула золоту нагороду чемпіонату. Анна Жуковська виборола бронзову медаль.

Уже традиційно Ковель обирають для таких представницьких змагань. Наше місто має хороший досвід, напрацювання з організації та проведення турніру. Тож чимало схвальних відгуків отримано від учасників та тренерів і цього разу.

Зокрема, Державний тренер збірних команд України з боксу Юрій Шевчук зауважив: «Ці змагання організовані прекрасно. Дуже хороша логістика: поруч готель, тренувальний зал, зал, де проходять змагання».

Як зазначає чимало дівчат, їм подобається приїжджати в Ковель. Тут досить хороша атмосфера і створені прекрасні, комфортні умови для спорсменок.

Джерело: офіційний сайт ковельської міської ради.