Зробити чудову фотографію - це одне, а переконатися, що люди знайдуть її - це зовсім інше. Ось кілька порад щодо опису зображень.

Опис зображення - це дуже короткий опис того, що насправді видно на зображенні. Опис повинен бути максимально коротким, зрозумілим та точним, адже саме по ньому користувачі зможуть знайти Ваше зображення у результатах видачі пошукових систем.

Теги (категорії). Ми не обмежили користувачів власними тегами, а створили можливість добавляти свої, які найбільш чітко описують зображення. Саме по тегам буде відбуватися пошук Вашого зображення на сайті. Дозволяється максимум 10 тегів, які точно відображають зображення. Теги можуть складатися як з одного слова (наприклад, Ринок), так і з декількох слів (наприклад, Будинок культури).

Ви можете вибрати теги з існуючих, або добавляти свої особисті. Для цього необхідно ввести назву тега та підтвердити дію клавішою Enter.

Обов’язково описуйте лише елементи, пов’язані з основним фокусом зображення. Якщо в кутку є об’єкт, який насправді не пов’язаний з основним предметом, не включайте його ні в заголовок, ні до тегів.

Окрім складання списку речей, які можна побачити на малюнку, Ви також можете описати кольори, настрої, поняття (якість, небезпека, сила тощо), дії (посміхаючись, літаючи). Залежно від зображення, Ви можете додати сезонну інформацію (весна, Великдень, Різдво) або згадати, де воно було зроблено, якщо це основний фокус зображення.

Зображення. Дозволені власні зображення у форматі JPG та PNG, максимум 20 МБ на файл із мінімальною довжиною сторін 500 пікселів.