Ковелю, знай своїх чемпіонів!

У кожної людини є своє життєве кредо, певні пріоритети та цінності. Це, власне, залежить від способу життя людини та її інтересів. «Якщо у тебе є мрія, тримай її міцно в руках, і то так міцно, щоб вона стала твоєю долею», — саме такий девіз у Станіслава Здробилка. А хто він такий і за які заслуги пишуть про нього, то ми зараз дізнаємося.

Улюблене заняття Стаса – пауерліфтинг. Це силовий вид спорту, який часто називають силовим триборством. Це пов’язано з тим, що в якості змагальних дисциплін у нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві і тяга штанги, які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена. У пауерліфтингу важливі силові показники.

Почав Станіслав займатись у 2012-ому році, коли прийшов до спортивного залу. Познайомив його з цим видом спорту директор «Апперкоту» Коренга Володимир. Згодом Стас почав брати активну участь у аматорських змаганнях. Це були перші перемоги на чемпіонатах України і Європи. Після цього життя набрало нових обертів. І тут знайомство з заслуженим тренером України Олегом Хом’яком. Саме з цією людиною були перші в житті хлопця чемпіонати України, де було здобуто за результатами звання Майстра Спорту України.

Протягом 28-31 березня 2015 року в місті Луцьку відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Доля першого місця вирішувала власна вага спортсменів (серед яких і Станіслав Здробилко), так як обидва спортсмени показали результат 595 кг у сумі трьох вправ. Львів’янин був легшим за нашого ковельчанина лише на 50 грам. На цих змаганнях Стас виконав норматив МС України, який рівний 585 кг, а сам виконав 595 кг, що рівне сумі присідання зі штангою (215 кг), жим штанги лежачи (160 кг) та тяга штанги (220 кг). Була спроба і жиму штангу, вага якої сягає 168 кг. І це дорівнює показникові рекорду України. У результаті Здробилко Станіслав Олександрович здобув II місце в Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу серед юніорів (19-23роки) вагової категорї до 83 кг.

Є ряд питань, на які Стас дав із задоволенням відповідь. Розмова була щирою та приємною.

1. На даний момент ти є тренером Фітнес Клубу гарного настрою "Апперкот" нашого міста. Розкажи, будь ласка, коротеньку історію свого кар’єрного росту.

- Кар'єрний ріст розвивався поступово: від простого стажера, згодом до інструктора тренажерного залу. Дуже люблю свою роботу, отримую задоволення від неї, приємний та дружній колектив, робоча атмосфера та привітні клієнти. Найкраща робота – це хобі.

2. Хто є твоєю найбільшою підтримкою на змаганнях?

- Безперечно, що саме тренер є моїм наставником та великою підтримкою. Звичайно, що підтримують і батьки, і друзів, і знайомі, колеги по роботі та відвідувачі спортивного залу.

3. Чи є якісь певні ритуали чи традиції, яких дотримуєшся напередодні змагань. Наприклад, якась «коронна» фраза перед жимом лежачи чи щось тому подібне.

- Все, що потрібно перед змаганнями - це спокій, харчування та сон. Щодо коронної фрази то ні, перед самим жимом уже нічого «у голову не лізе». Традиція у нас є: не переступати через штангу, це як повага до твого противника.

4. Які, на твою думку, риси характеру належать успішному спортсмену?

- У першу чергу - мотивація. Адже без мотивації нічого не буде, навіть якщо це великий талант.

5. Твоя перша перемога. Перші емоції. Поділися з нами. Що ти відчував у той момент?

- Перша перемога була на аматорському чемпіонаті України. Це були незабутні відчуття, коли ти стаєш на сходинку 1-го місце, мурашки по тілі. Ще більші були емоції, коли ми вже приїхали додому з чемпіонату і на тренування зайшов у зал мій перший тренер Коренга Володимир і вручив мені кубок абсолютного чемпіона змагань, якого нам вже надіслали. Адже на перемогу в абсолютці не очікували.

6. Кому найбільше завдячуєш тим, що зараз маєш гарну роботу, успіхи у спорті та звання КМС?

- Найбільше завдячую за роботу і за спорт Корензі Володимиру, так як саме ця людина ввела мене в цю справу, а згодом запропонувала роботу. За звання МС України звісно вдячний моєму тренеру Хом’яку Олегу і Біруку Роману, який допомагав мені з підготовкою.

7. Знаю, що є кумиром для багатьох школярів. А чи є серед них такий, в якому ти бачиш майбутнього бодібілдера? (серед твоїх учнів).

- На жаль, усі мої вихованці припинили заняття, але я хочу знайти того, хто дійсно хотів би займатись. Хоча я помітив маленьку іскру в очах мого меншого брата, якому лише сім років. Надіюсь, він також пов’яже життя зі спортом.

8. Ти брав участь у змаганнях за кордоном? Якщо так, то чим відрізняється рівень змагань в Україні та поза її межами?

- Не був я на змаганнях за кордоном, так як виступав у аматорах, 29 березня був тільки початок професійної кар'єри, я хочу і надіюсь, що представлю Україну на міжнародних стартах.

Що ж, бажаємо успіхів та нових перемог!
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: