Що означають родимки на тілі?)

Астрологія ділить тіло людини на дванадцять зон, кожна з яких відповідає певному знаку зодіаку. Родимки в цих зонах — свого роду предмети, які розкривають додаткову інформацію про їх володаря, вказують на його енергетичну структуру і навіть визначають долю.

Зона Овна: щоки, лоб, повіки, ніс, вуха. Володарі родимок в цих місцях азартні, ініціативні і люблять бути на виду. Вони не вміють сидіти на місці і не дають цього іншим. Проте ентузіазм таких людей швидко згасає — вони кидають почате і спрямовуються за новими враженнями.

Зона Тельця: шия. Родимки в цій зоні зустрічаються у людей грунтовних, упертих, консервативних. Їм необхідно бути впевненими в завтрашньому дні. Вони трепетно піклуються про своє фінансове благополуччя, віддають перевагу добротним речам, пам’ятаючи, що скупий платить двічі. Жінки з родимками в зоні Тельця — прекрасні господині, що володіють витонченим смаком; чоловіки — вірні чоловіки та турботливі батьки.

Зона Близнюків: ключиці, руки, кисті. Люди з родимками в цих місцях непосидючі, безпосередні у спілкуванні і завжди молоді душею. Вони легкі на підйом, доброзичливі і намагаються не приймати проблеми близько до серця. Найголовніший їх скарб — численні друзі та знайомі.

Зона Рака: груди і плечі. Справжнє покликання жінок з родимками в зоні Рака — бути матерями: вони шалено люблять дітей і чудово з ними управляються. Найчастіше їх материнські почуття виходять за межі родини і простягаються на все людство. Чоловіки з родимками в цій галузі з дитинства тягнуться до сім’ї. Вони улюблені татки для доньок і зразкові батьки для синів.

Зона Лева: лопатки. Володарі родимок в цій зоні люблять бути на виду, прагнуть до «шику і блиску». Це лідери і захисники слабких і скривджених. Чим ближче родимки розташовані до плечей, тим вони більш шляхетні, щедрі і вимогливі до себе; чим далі і нижче, тим більше егоїстичні.

Зона Діви: живіт. Родимки в цій області видають натур акуратних і пунктуальних. Такі люди дуже допитливі й старанні. Вони прекрасні співробітники, яким можна доручити копітку роботу. Часом занадто педантичні і недовірливі, стежать за екологічністю вживаних продуктів. Чим ближче родимка розташована до центру живота, тим більшою енергією від народження наділені її володарі. Вони не тільки вміють прекрасно контролювати себе, а й управляти іншими людьми і подіями. Не виключено наявність паранормальних здібностей.

Зона Терезів: поперек. Наявність родимок в цьому місці говорить про великі творчі здібності людей, про їх небайдужість до мистецтва. Таких натур відрізняє загострене почуття справедливості: зі шкільної лави вони виступають в ролі третейського судді у суперечках і конфліктах.

Зона Скорпіона: низ живота, інтимні місця. Родимками в цих областях відзначені люди таємничі, загадкові, що володіють природним магнетизмом. Часто це жінки-вамп і чоловіки мачо. Цим людям не потрібно докладати багато зусиль для завоювання партнера. Вони фінансово спроможні, не схильні перекладати вирішення важливих питань на інших, воліють все робити самі.

Зона Стрільця: сідниці і стегна. Володарі родимок в цій зоні — інтелектуально розвинені натури. Вони люблять подорожувати і пізнавати нове, багато читають і розширюють свої знання всіма доступними способами. Це доброзичливі колеги, вірні друзі, зразкові члени родини. Люди з родимками на внутрішній стороні стегна дуже схильні до стресів, легко втрачають емоційну рівновагу, будь-які зовнішні подразники можуть їх пригнічувати.

Зона Козерога: коліна. Родимки в цій зоні видають натур глибокодумних, серйозних і аскетичних. Такі люди не будуть здійснювати легковажні вчинки, на них завжди можна покластися. Вони не візьмуться за справу, якщо відчувають, що з якихось причин не зуміють довести його до кінця.

Зона Водолія: гомілки, ікри, щиколотки. Людей з родимками в цих місцях відрізняють волелюбність, жага змін, оригінальність мислення. Вони не переносять рутину, але за нові справи беруться без проблем. Це бунтарі і анархісти. Чим незвичніше колір і форма родимок в зоні Водолія, тим більше неабиякими і артистичними людьми є їх власники.

Зона Риб: ступні і стопи. Родимки в таких місцях — ознака чутливості і милосердя. Їх володарі — філантропи і прихильники миру в усьому світі. Вони відчувають свою незахищеність перед реаліями сьогоднішнього дня і гостро потребують підтримки і заступництва. Однак в потрібний момент вони й самі можуть стати заступниками, проявивши волю.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
100 грн.
Photo KovelX
80 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
100 грн.
Photo KovelX
150 грн.
Photo KovelX
150 грн.
Photo KovelX
1 000 грн.
Photo KovelX
100 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
150 грн.
Photo KovelX
990 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.

Читайте нас також: