Більшість проблем зі здоров'ям виникає через те, що ми не вміємо правильно дихати. Це доведено науково. Так, лауреат Нобелівської премії Отто Варбург стверджує, що онкологія має одну причину - брак кисню в організмі. І йому не можна не вірити, оскільки це провідний онколог світу. Отже, щоб добре себе почувати і відмінно виглядати, треба навчитися правильно дихати.

У першу чергу необхідно освоїти глибоке дихання животом... Для початку треба лягти на спину і покласти будь-яку книгу на живіт під нижній край грудної клітки. Тепер глибоко вдихніть через ніс так, щоб живіт надувся як міхур. Прослідкуйте, щоб книга піднімалася з кожним вдихом. Потім, повільно видихаючи через ніс, дайте животу опуститися. Видавіть повітря повністю, притискаючи книгу до живота. Намагайтеся видихати трохи довше, ніж робите вдих. Це допоможе очиститися від токсинів.

Найкращий варіант, якщо дихання животом увійде у вас у звичку. Воно допоможе знайти струнку фігуру і прекрасний колір обличчя. Робіть три рази на день по 10 вправ. Для цього встаньте і повільно глибоко вдихніть повітря животом через ніс на два рахунки. Затримайте повітря на вісім рахунків, а потім видихаєте його на чотири рахунки. Через якийсь час ви помітите, що об'єм легенів збільшився (тепер ви вдихаєте на чотири або шість рахунків). Починайте затримувати дихання на 16 (24) рахунки, а видих продовжіть до 8 (12). Ця вправа займає не більше 5 хвилин і особливо ефективно спалює калорії після їжі.

Перед прийомом їжі зробіть 10 вдихів, що нормалізують травлення. Встаньте. Глибоко вдихаючи, відведіть голову назад, ніби хочете подивитися на люстру. Після крихітної паузи із зусиллям видихніть так, щоб пролунало «ха».

Візьміть за правило раз на день здійснювати п'ятихвилинну прогулянку, під час якої дихайте тільки носом - прекрасний спосіб «накачати» - тіло киснем і підняти настрій. Не нехтуйте глибоким диханням, навіть якщо володієте фігурою фотомоделі: фахівці вважають, що поверхневе дихання «винне» приблизно в 75% всіх захворювань, з якими люди звертаються до лікарів.