БОЛЯЧЕ-це коли дитина, якій залишилося жити лічені дні, малює життя! СИЛА-це коли інвалід на колясці посміхається тим, хто зневажає його! СТРАШНО-це коли малюк чекає свою маму, а мами більше немає! Ми перестали цінувати життя, плачучи через дрібниці!

Та й справді! Ми не задумуємось над цим, вважаючи свої проблеми справді проблемами, виходу з яких немає. Ця стаття присвячується тим діткам, які з тих чи інших причин стали інвалідами. Вони зовсім не чим не відрізняються від нас. Вони мають право на життя, на турботу, ласку, любов, повагу, місце у суспільстві.


Інвалідністю можна назвати недостатність людини, що обмежує її діяльність, яка викликана порушеннями здоров’я. Саме через це особистість потребує допомоги та соціального захисту. Тому ми просто зобов’язані подати руку допомоги діткам, які в цьому мають потребу.
Міжнародний день інвалідів відзначають З грудня. Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. Інваліди – це рівні члени суспільства. Усім разом треба вже переломити стереотипи своєї поведінки, щоб інвалідам, яких обійшла доля, було затишно жити з нами поруч.

У нашому місті є дитячий садок, який одночасно є і спеціалізованою школою, яка займається вихованням та розвитком дітей-інвалідів. Велика заслуга в цьому, звичайно, у праці вихователів.