Кубок України з класичного пауерліфтингу ФПУ(IPF) серед чоловіків

2 грудня 2015 року було проведено чергові змагання з пауерліфтингу, а саме Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу в місті Коломия Івано-Франківської області. У змаганнях брали участь найсильніші спортсмени України – чемпіони та рекордсмени всеукраїнських та міжнародних змагань. Учасників була сила силенна: 450.

Одним із них був і наш ковельчанин Здробилко Станіслав, який уже тривалий час серйозно займається пауерліфтингом, виступає на змаганнях та місцевих чемпіонатах, а також є тренером фітнес-клубу гарного настрою «Апперкот». Серед 35 спортсменів посів третє місце з результатом 630кг у сумі триборства (230 кг присідання, 170 кг жим лежачи, 230 кг станова тяга). 15 з 35 учасників виконали майстра спорту.

Боротьба була жосткою та напруженою, адже кожен, хто виходив на помост, мав досвід у цій справі і, відповідно, розраховував показати кращий результат.

Змагання Стасу запам’яталися своєю масштабністю та великою кількістю учасників, помітною конкуренцією серед спортсменів, які були досить сильними. Сподобалась і організація змагань, все було на найвищому рівні. Адже це національна федерація пауерліфтингу, а там завжди проведення змагань – це рівень.

«Особливих змін у підготовці впринципі не було. Готувався 7 місяців, серйозно почав з вересня», - зауважив Стас.

- Що б запозичив із коломийських змагань для місцевих ковельських турнірів?

- Більш серйозно ставитись до змагань, щоб це були дійсно спортивні змагання, щоб було відчутно відповідальність організаторів перед учасниками. І кожен залишився задоволений від їх проведення.

- І найбанальніше питання: що треба робити, щоб бути таким сильним? Або в чому секрет сили?

- Потрібно мати бажання і це впринципі є найголовнішим. Бо коли ти маєш бажання, то готовий звернути гори, підкорити собі всі вершини і залишитися на найвищій. Не менш важливим є тренування, адже силові показники ростуть саме від них, проте, звичайно, для цього потрібен час. Варто також працювати з толковим та розумним тренером, щоб показати хороший результат. А я його маю. І щасливий дуже цьому. Це Хом’як Олег Вікторович, якому я дуже вдячний.

Щиро рада за Стаса, він старався і був достойний цієї перемоги. Адже якщо ти впевнено і вперто йдеш до своєї мети, то ти її досягаєш, навіть якщо ця дорога є нелегкою. Поставив ціль – добийся і крапка. Успіхів на далі. Відомо, що Станіслав готує ще й хлопців до змагань, які будуть виступати 13 грудня на Кубку Ковеля з жиму лежачи та екстремального жиму, який проводитиметься в «ARENA FITNESS».

Стас, дякую за розмову)
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: