Отримання Томосу - шлях до незалежної Церкви в Україні

Наприкінці квітня синодом Вселенського Патріархату прийнято рішення про початок процедур, необхідних для надання автокефалії православній церкві в Україні. Єдина Помісна Церква може з'явитися в Україні до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, тобто до кінця липня.

На думку більшості священнослужителів, політичних і духовних діячів - рішення Константинопольської Матері-Церкви про надання автокефалії Православній Церкві в Україні буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла хрещення.

Надання Томосу сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян. Створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні, а також сприятиме миру, свободі та процвітанню Української держави. А ті, хто намагається розпалити протистояння між вірянами різних конфесій, явно сповідують не заповіді Божі а меркантильні чи інші інтереси, або ж працюють за завданням «московських» кураторів, виконують свою задачу деструктивного характеру. Такі особи не думають, що за свої вчинки потім доведеться відповідати спочатку перед судом людським (ст. 161 КК України: «дії, спрямовані на  розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті») а потім перед судом Божим.

Тому потрібно поважати вибір українського суспільства напрямок, який веде до незалежності своєї Церкви та її визнання на світовому рівні.

Незалежна держава починається з незалежної Церкви!

#надання_автокефалії #незалежність_церкви #УПЦ #надання_томосу #міжконфесійні_відносини #церква_ковель

У Ковелі з’явились листівки на підтримку УПЦ КП

У Ковелі з’явились листівки на підтримку УПЦ КП
У центральній частині міста, на території залізничного та автовокзалу Ковель, а також неподалік деяких церков були помічені листівки під назвою «НЕЗАЛЕЖНА ЦЕРКВА НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА»...
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: