Новий рік вже зовсім поруч. Святковий настрій, генеральне прибирання, приготування найсмачніших страв, вітання рідних, коханих, друзів, подарунки, шампанське, мандаринки, салат «Олів’є» - це все, впринципі, з чим асоціюється новорічна ніч у типових українців.

Для кожного з нас 2015 рік був особливим: хтось вийшов заміж, хтось народив синочка, купив авто, влаштувався на роботу, придбав будинок, відкрив власну справу, схуд, пробайдикував, закохався, змінив зачіску, виборив КМС на змаганнях… Цей список можна продовжувати і продовжувати. Адже кожен із нас перед собою ставив різні цілі, комусь вдалося їх досягти, а хтось лише в процесі їх втілення.

Чомусь мені дивним є те, що в магазинах довжелезні черги, метушня якась, всі кудись поспішають, поспішають доробити ту чи іншу справу і так далі. Життя ж продовжується, чи не так? Взавтра буде звичайний приємний ранок, лише вже 2016 року.

Нехай всіх незгоди та негаразди залишаться в 2015, а Новий 2016 рік наповниться новими емоціями, почуттями, приємними знайомствами, цікавими справами, грандіозними подіями, втіленнями всіх мрій, реалізацією планів та задумів. Нехай віра, любов та надія будуть поруч, удача, спокій та ласка супроводжують впродовж нового року.

Символом 2016 року є вогняна червона мавпа. Саме ця тварина, є покровителем рухливих людей. Наступний 2016 буде дуже рухливий і активний, обставини будуть змінюватися з вражаючою швидкістю. З цієї причини, кожному з нас прийдеться сміливо боротися з труднощами, бути рішучими і зухвалими. У рік, символ якого Мавпа, краще забути про лінь та пасивність. Саме час активно діяти, щоб потім мати можливість спочивати на лаврах. Це рік розумних, цілеспрямованих та обдарованих людей. Правда, будьте готові до жартів, оскільки символ 2016 року – Мавпа, є великою жартівницею і любить перевіряти почуття гумору. Найкращий вихід – не опускати руки і посміятися разом з нею.

Мавпа обов’язково втілить у життя нові задуми та ідеї, так як вона цінує професіоналізм. Символ Нового року симпатизує перш за все: винахідникам, конструкторам, людям творчих професій.

У рік Мавпи краще все робити самим, не покладаючись на допомогу друзів, оскільки символ і талісман 2016 року є дуже самостійним і не любить непрошених помічників. Усі проблеми краще вирішувати по мірі надходження, не накопичуючи їх. Так як потім, вони ризикують перетворитися на здоровенний ком, який буде важко розгребти поодинці. Ось тільки з’ясовувати стосунки в цей високосний рік - не варто, так як Мавпи, дуже вперті і будуть стояти на своєму до кінця, тому треба намагатися йти обхідними шляхами.

Гарних свят та особливої новорічної казки!
Чуєте? Ви чуєте? Це вже Дід Мороз стукає до Вашого віконця!