Спорт займає важливу частину життя багатьох. До цієї кількості людей належу і я, а також дівчата, яким присвячую цю статтю. Кожен перехожий ковельчанин, я переконана, знає те, що в нашому невеличкому місті є кілька спортивних клубів, серед них і фітнес-клуб гарного настрою «Апперкот». Серед запропонованих «Апперкотом» секцій є і секція боксу.

Анна Жуковська, Олександра Федіс та Тетяна Коб – активні, сильні духом та характером дівчатка, які тривалий час проводять свій «free time» з боксерськими рукавицями. Ось перед своїм тренуванням мені вдалося поспілкуватися з однією з боксерок.
Анна розповіла, що дорога до боксу була довгою. Спочатку 8 років художньої школи, потім захопилася виготовленням картин з бісеру, польська школа протягом чотирьох років. Але все чогось постійно було замало, хотілося чогось нового та незвичайного. Отак і розпочалася боксерська стежина. Ще з шостого класу Анну хвилювала її вага 72 кг та й хлопці з двору постійно ображали. Саме тому одного разу з сестрою вирішили записатися на кікбоксинг.


Проте в Ковелі дівчат цьому не навчають, тому дівчата зайшли в інші двері. «Я скажу одне: якби не моя мама, яка мене завела і поговорила з тренером, я б ніколи не займалася тут», - розповіла Аня, - «Спочатку мене тренував Чечель Сергій Сергійович, але згодом до себе в команду забрав Рогатін Віктор Вікторович, і я дуже вдячна цим людям за те, що допомагають мені зростати».

Жуковська Анна

Федіс Олександра

Коб Тетяна

На питання «Чи переживаєш ти перед боєм?» Анна Жуковська відповіла: «Не можна передати словами те, що я переживаю в цей момент, це треба відчути. Мені пощастило з командою, яка мене підтримує і розуміє. Тренер завжди говорить, що всі ми однакові і підборіддя у всіх одне. Запам'ятались останні змагання, коли тренер підійшов і сказав, що потрібно провести бій так, щоб отримати від нього задоволення і після цих слів в рингу переживання відразу зникли, тому що я знаю: у мене є люди, які підсказують, вболівають і переживають».

Федіс Олександра та Жуковська Анна


Спорт, на думку Ані, виховує самодисципліну, наполегливість, терпіння, зібраність, вміння не здаватись, витривалість, лідерство, завзятість, силу волі, впевненість у собі, стриманість. Характер нашої героїні після того, як в її житті з’явився спорт дуже змінився, адже дівчина почала виховувати в собі риси характеру, перераховані вище.

Коб Тетяна

Анна Жуковська брала участь у четвертому міжнародному турнірі з боксу серед молоді «Кубок визволення». 2013 року - 2 місце, Чемпіонат України 2014, 2015 років, де посіла 3-є місце, Кубок України 2014 та 2016 років - 3-є місце, 2015 рік – 5-е місце. Тепер бандаж, екіпіровка (шлем, боксерські рукавиці, бінти, капа) – буденний сленг Анни.
Що ж, дякуєм дівчині за розмову і бажаємо подальших перемог, побільше мотивації, впевненості в собі та сили духу. Як на мене, то Анна втерла носа багатьом. Дівчина є прикладом таких людей, життя яких кардинально змінив спорт. І я впевнена, що таких історій чимало.
Дорогі читачі, надіюсь, що після прочитання статті кожен почне збирати сумку на тренування.