Сучасне покоління належить жадібним мерзотникам, доступним жінкам, коштам і тусовкам. Все найважливіше знецінюється, на жаль. Стало нікому не потрібним, ненадійним і нецікавим. Люди забувають про вірність, звичайне людське щастя, про те, що є люди, яким зовсім не важливий ваш статус в суспільстві і наявність грошей у вашому гаманці. Є люди, які люблять, чекають і цінують. Вони знають, що таке вірність, вони прекрасно розуміють, що їм потрібен тільки один, і люблять вони тільки одного. Вони вірні своїм вибором, і вірні своїй людині, яку вибрали. Не бачу сенсу проводити час із валютними людьми, коли вдома чекає та, що буде підтримувати тебе, в якій би ямі ти не опинився. Красивих занадто багато, але однієї краси так презирливо мало, тому будьте вірні людині, яку обрали.

Щоб зробити правильний вибір, всього лише необхідно зрозуміти, що гідний не той, хто дарує вам 101 троянду, як символ любові 21 століття, не той, чиє онлайн ви чекаєте в соцмережах, не той, хто забороняє вам «дихати», не той, хто покриває ваші вуха товстим шаром італійської локшини і навіть не той, хто клянеться вам у вічній любові. Гідний той, хто цінує вас, хто поважає, хто робить більше, ніж говорить, якого хвилює де ви, як ви, поїли і чи тепло одяглися, якого хвилюють не тільки ваші справи, але і ваша сім'я. Чоловік, який дійсно любить, ніколи не здасться, ніколи вас не залишить, навіть якщо він не зможе бути поруч, бо поруч будуть його друзі, чоловік який любить - не посадить вас у клітку, тому що він уже вас вибрав і знає, на що ви здатні, а на що ні, але без вашого відома буде поруч. Гідний вам ніколи не змінить, завжди підніме вас в очах інших, а на помилки вкаже лише наодинці. Він буде прагнути взавтра бути кращим, ніж сьогодні, тому що ви гідні кращого.

І ось заради такого можна і потрібно бути ідеальною: любити, поважати, цінувати і довіряти, а завтра бути краще, ніж зараз, тому що гідний - ГІДНИЙ.