Цей злочин нікому не зійде з рук!

Минулого тижня відбулася надзвичайна подія. Президент Порошенко дав команду підняти ціну на газ на 23,5%. Це означає, що на новий опалювальний сезон ціна на газ і тарифи на тепло будуть на 23,5% вищі. Для абсолютної  більшості людей у країні – це справжній шок. Це ще одна катастрофа, яка заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти вже практично буде дуже важко.

Чому відбулося це підняття цін на газ, а як наслідок – тарифів на тепло? Тому що найкращі родовища України вже розібрало корумповане оточення Порошенка. За ті 7 місяців, які залишилися до завершення їхньої влади, вони, видобуваючи газ із наших власних українських родовищ, хочуть покласти знову на свої офшорні рахунки мільярди. За рахунок кожної української родини.

Цього не можна допустити. Я закликаю всіх депутатів всіх рівнів – обласних, районних, міських – негайно скликати позачергові сесії і звернутися до президента Порошенка негайно скасувати це ще одне необґрунтоване підвищення цін на газ та тарифів на тепло.

Я також прямо звертаюся до спікера парламенту пана Парубія, до народних депутатів України: негайно ініціювати скликання позачергової сесії, щоб розглянути це питання і зупинити це жорстоке поводження з людьми. Якщо зараз депутати, всі політичні сили не прореагують на це, зроблять вигляд, що нічого не відбувається, більшість родин просто нездатні будуть пережити цю зиму.

Бо водночас скасовуються субсидії, які багато людей отримували в попередні роки, навіть якщо одна особа з родини виїхала працювати за кордон, навіть якщо вони десь там комусь перерахували пенсії. І оце масове урізання субсидій, які були просто тимчасовим знеболюючим засобом, це ще один удар по українцях.

Хочу також повідомити, що коли ця влада на чолі з президентом буде усунута шляхом демократичних виборів через 7 місяців, гарантую вам, що тарифи на газ і на тепло будуть зменшені мінімум вдвічі. Кожен, хто брав участь у злочинному, необґрунтованому підвищенні тарифів на газ і на тепло, відповість за це за Кримінальним кодексом. Зараз я звертаюся до президента. Припиніть цей геноцид по відношенню до українського народу. Зупиніться в своїй жадібності заробляти гроші на людському горі!

Юлія Тимошенко,
лідер «Батьківщини».
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: