Всім, хто прагне саморозвитку!

1. Не приймайте алкоголь — бережіть Ваш мозок від токсичного впливу

Я знаю безліч людей, які не вживають алкоголь взагалі. І це гарні та успішні люди, які в житті досягли великих результатів. Головне щоб причиною цьому було не погане здоров'я, а розуміння всіх наслідків. Кажуть мудрість приходить з віком, ось доки молоді, здається, що можна гори звернути, і ніщо і ніколи тебе не зламає. Але з часом розумієш, що насправді, власне здоров'я головніше за сотні гарно проведених свят зі вживанням алкоголю.

2. Займайтеся спортом — наповнюйте Ваше тіло силою і енергією

У студентські роки постійно займався спортом, щодня ранкова пробіжка, тричі на тиждень заняття кікбоксингом. Вистачало 6 годин для повного відновлення, і відчував себе енергійним та здоровим. З того часу, як влаштувався на роботу, поставив крапку на спорті. І майже через 3 роки зрозумів, що це одна з найбільших помилок в житті. Потрібно завжди знаходити час на себе, адже здоров'я — це фундамент, від якого залежить дуже багато інших важливих чинників.

- Петро, ну шо ми все за здоров'я п'ємо? Давай вип'ємо за неї... за удачу!
- Ой, Миколо, здоров'я таки важливіше... Вчора удача лежала зі мною поруч,.... а здоров'я не вистачило...


3. Не їжте шкідливу їжу — зберігайте здоров'я Вашого тіла


Для автомобіля якісне паливо таке ж важливе питання, як і правильне харчування для людини: якщо часто їсти фаст-фуди, постраждає шлунково-кишковий тракт і печінка, аналогічно, якщо в бак автомобіля заливати неякісний бензин, незабаром вийдуть з ладу компоненти паливної системи, двигун і свічки.

4. Не дивіться телевізор — тримайте Ваш розум у чистоті

Що зараз показують по телебаченню? Все те, що хочуть взомбувати в людей певні особи. Виховувати у людей ненависть, злість та сліпу віру у брехню. Думаю, зараз більшість переконалися, що існує величезна різниця між тим, що відбувається насправді, і тим, що нам хочуть доказати по телебаченню в цілях власної вигоди.

5. Читайте книжки — розвивайте розум і розширюйте кругозір

Це дійсно цікава і захоплююча справа. Читайте побільше книг і насолоджуйтесь процесом.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: