Наближається Новий рік та світле Різдво Христове. Цієї пори ми, як у дитинстві, чекаємо відчуття щастя та прийдешнього дива… Щось має відбутися: хороше і несподіване, те, чого завжди хотілося…

Адже всі прикрощі й негаразди лишаються у минулому, непростому році, а попереду в нас – лише світла дорога, удача й успіх.

І хай ми подекуди й самі не дуже віримо у власні сподівання, вони все одно дуже важливі. Вміти бажати – це ціле мистецтво. Бо активне бажання дає ту величезну і невпинну колективну енергію, що згодом втілюється в результат.
Хай не буде війни, хай прийде мир на українську землю, хай ми будемо жити в достатку, хай буде любов у родинах, хай ростуть і навчаються наші діти, хай здорові будуть батьки… Ми не просимо нездійсненного. Нам всього лиш хочеться жити достойно у своєму власному домі.

Хай втомлена, змучена й зморена наша рідна Україна заживе так, як і належить прекрасному, працьовитому, заможному краю.  Хай набереться сил свята українська земля та й нам дасть силу, натхнення, удачу…

Ми на це заслуговуємо. Народ, який вистояв у найскладніші часи і в найважчу пору. Народ, який не зламався, не здався, не опустив рук.. Народ, який зберіг себе і свою країну попри всі виклики історії – це великий народ. Це народ, що має право на щастя!

Ми точно гідні цього. Ми просто забули, як то – бути щасливими. Я свято вірю, що ми про це згадаємо.

Дорогі мої! Я бажаю вам щастя у новому році! Хай збуваються заповітні мрії! Хай любов, добро та достаток прийдуть у кожен дім, у кожну родину. Хай буде багатим ваш новорічний і різдвяний стіл. Хай все буде добре!

Зі святами вас, шановні волиняни!

З Різдвом Христовим!
З Новим роком!

З повагою, Юлія Тимошенко