Точно так, як для формування красивого силуету тіла необхідні м'язи (і багато м'язів, навіть жінкам) і без м'язів неможливо мати струнке і здорове тіло (воно буде або занадто жирним, або занадто мало буде поживних речовин в організмі), так само неможливо мати сильну особистість без особистісних м'язів.

М'язи особистості - це внутрішні ресурси (навички, здібності, досвід, знання, репутація, кар'єра, професія, таланти і т.п.). М'язи особистості вимагають постійного живлення і навантаження як і м'язи тіла. Але дуже багато жінок недооцінюють м'язи тіла і тому недооцінюють м'язи особистості.

Жінки бояться м'язів, хоча тільки м'язи забезпечують процес нормального жиросжигання. Кардіо жиросжигання не забезпечує, а головне, дуже тривале кардіо може спалювати м'яз. Організм, адаптуючись до високих кардіо-навантажень, починає позбавлятися від зайвої м'язевої маси, щоб рухатися легше. Так само організм починає накопичувати жир, тому що високі кардіо-навантаження, змушують його готуватися до кардіо-марафонам заздалегідь. Між кардіо-навантаженнями організм економить енергію, як може, ще більше сповільнюючи обмін речовин. Тобто, маючи на меті мати струнке тіло, і боячись «розгойдатися», жінки позбуваються від м'язів і товстіють, або змушені постійно відчувати голод і недогодовувати свій мозок, щоб не товстіти. Відмовляючись від сильного тіла, жінки отримують не витончене тіло, як думають, а мляве.

Жінки думають, що будуть виглядати нежіночно, якщо стануть виглядати сильними, якщо їх м'язи придбають деяку щільність і масу. І жінки думають, що будуть нежіночими, чоловікоподібними, якщо у них з'являться внутрішні ресурси. Тобто мало того, що ресурси (і м'язи) качати дуже складно і потрібно вкласти багато праці, але у жінок мало стимулу це робити, тому що на відміну від чоловіків, вони бояться сили. І фізичної сили бояться (мужикуваті!) І особистісної сили бояться (мужеподібно!).Насправді ж, немає нічого більш привабливого, ніж сила, оскільки сила - енергія. Деякі егоцентрики думають, що кого-небудь може зацікавити їх слабкість, їх потреба, хтось полюбить їх за те, що вони такі беззахисні, що їх інфантильність так само чарівна як дитячість дитини або кошеня, вони помиляються. Це саме омана, що реально слабка (а не просто поступлива і ніжна) жінка подобається комусь. Це така ж омана, як і те, що можна не мати м'язів, але мати при цьому гарне тіло, з пружними округлостями, гладкою шкірою, без целюліту. Ні м'язів, не буде і краси тіла, оскільки тільки м'язи забезпечують форму тіла, а головне ту ситуацію, при якій шкіра, волосся, кров, органи, отримують достатню кількість вітамінів і поживних речовин, а жир рівномірно спалюється і не відкладається валиками.

З двох жіночих фігур і чоловіки, і самі жінки завжди назвуть більш красивою ту, в якій є м'язи. Тобто коли жінки і чоловіки говорять «м'язи», вони уявляють собі гіпертрофію м'язів і жінку-халка, а насправді жіночі м'язи дають тілу красивий гнучкий силует, а не потужну масу. У силу різної конституції деякі жінки з розвиненими м'язами можуть виглядати тендітно, але якщо жінки спеціально не займаються активним набором маси, жодного халка серед них не буде, всі будуть дуже стрункими.

З двох жіночих постатей і чоловіки, і самі жінки завжди назвуть більш привабливою ту особу, у якої є внутрішні ресурси. Нікому не подобаються інфантильні жінки, це чисто вигаданий образ - інфантильна, але прекрасна жінка, це так само неправдиво, як жінка без м'язів, але з гарними формами, опуклими сідницями і хорошою сяючою шкірою.

У чому помилка жінок, які займаються кардіо замість силових, бажаючи мати красиву фігуру, і помилка жінок, які намагаються стати хорошими дружинами, замість того, щоб стати сильними особистостями? У першому випадку жінки думають, що кардіо-тренування прибере зайвий жир, «так я стану витонченішою, а м'язи зроблять мене мужиком», у другому випадку жінки думають «хороший чоловік зробить мене щасливою, а власна сила зробить мене мужиком». В обох випадках жінка помиляється, і механізм помилок один і той же. Кардіо - не спосіб прибирати жир, інструмент жироспалювання - м'язи і силові, кардіо служить для того, щоб тренувати серцево-судинну систему. Чоловік - не спосіб стати щасливою, спосіб стати щасливою - власна особистість, а чоловік - це партнер для розвитку ресурсів любові, сім'ї, сексу. Кардіо дуже корисно, чоловіки і любов теж, але це все не замінить власних м'язів. Якщо від серцево-судинної системи чекають жироспалювання і краси, а від чоловіка чекають забезпечення щастя - це дає в результаті великі розчарування. Чоловік просто не може впоратися з цим. І марно дорікати його потім «ну ось, а ти говорив, що тобі подобаються слабкі жінки». «Ее, - скаже чоловік. - Я мав на увазі якусь іншу слабкість ». «Інша слабкість» - це витончені і гнучкі м'язи, а не стирчать кістки і звисає шкіра. Загалом, не потрібно в гонитві за привабливістю ігнорувати те, що дає силу. Протиріч між тим і іншим немає, навіть навпаки, одне ніяк не може бути без іншого.

і Барбі вже не та...