Протягом вихідних днів в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів.

Засуджені Маневицької виправної колонії №42 зустрілися з представниками релігійної організації «Українська місія благовістя». Були проведені радіолекції з роз’яснення основ Кримінально-виконавчого законодавства України та правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань та на тему: «Вся правда про наркотики, алкоголь тютюн».

Серед засуджених відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 провели турнір з міні-футболу. В кімнатах виховної роботи відбулися лекційні заняття на теми: «Відповідальність за злочини, скоєні в місцях позбавлення волі», «Розпорядок дня в установах виконання покарань». Також засуджені мали змогу зустрітися із священнослужителями УПЦ.

Не менш насиченими виявилися вихідні дні для вихованців Ковельської виховної колонії. Черговими вихователями були прочитані лекції на теми: «Порядок виготовлення паспорта громадянина України та картки платників податків», «Повноваження органів внутрішніх справ щодо здійснення соціального патронажу». Представники громадської організації «Найщасливіша» провели лекцію на тему: «З середини – назовні». Також в установі проходили змагання з настільного тенісу.

У Луцькому слідчому ізоляторі проводилась інформаційна година про останні події крани та світу, засуджені господарчої обслуги мали змогу ознайомитися із новими надходженнями періодичної преси. В кімнаті психоемоційного розвантаження провели лекційне заняття на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».