На Волині депутатів від «Батьківщини» навчали основам роботи у місцевих радах.

Більш як 90 депутатів, обраних від ВО «Батьківщина» до міських, районних, селищних та сільських рад, узяли участь у навчанні, що відбулося на базі комунального підприємства – санаторій матері та дитини «Пролісок»
Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, законодавчі основи діяльності обранців громади, нормативно-правову базу формування місцевих бюджетів, налагодження тісних зв’язків із виборцями за допомогою спілкування у соціальних мережах – ці та інші проблеми діяльності обранців територіальних громад обговорили з учасники семінару досвідчені депутати головного представницького органу краю та відомі на Волині експерти.

Перед присутніми виступив народний депутат України шостого скликання Віктор Олійник, який наголосив на особливій відповідальності депутатів, обраних від «Батьківщини», саме зараз, коли після так званого олігархічного перевороту політична сила Юлії Тимошенко працюватиме в європейській демократичній опозиції.

– У парламенті та місцевих радах незмінним залишається відстоювання інтересів наших виборців: боротьба за зниження тарифів на комунальні послуги та енергоносії, індексацію заробітних плат і пенсій, підтримка малого і середнього бізнесу, ухвалення закону про заборону продажу сільськогосподарських земель, – наголосив Віктор Степанович. – Водночас не викликає сумніву, що реальні швидкі зміни настануть у країні лише після дочасних виборів, які перезавантажать Верховну Раду.

Перед учасниками навчання виступив голова Волинської обласної парторганізації Олег Кіндер, його заступник із питань координації діяльності депутатів місцевих рад та агітаційно-пропагандистської роботи Людмила Кирда. Процес формування головного фінансового документу кваліфіковано пояснив експерт Василь Гром, а про нормативно-правову базу роботи обранців громади розповів депутат обласної ради Сергій Слабенко (фракція «Батьківщина»).

Заступник голови обласного осередку з питань зв’язків із молодіжними та іншими громадськими організаціями Захар Ткачук провів тренінг щодо реєстрації в соціальній мережі Фейсбук. Досвідом роботи над реалізацією європейського проекту «Розвиток співробітництва у галузі санаторно-курортного туризму на українсько-польському прикордонні» поділилися сільський голова Грем’ячого Ківерцівського району Наталія Мельник та директор санаторію матері і дитини «Пролісок», депутат облради (фракція «Батьківщина») Валентина Касарда.