За участю представників пенітенціарної служби Волині відбувся обласний семінар-нарада фахівців управлінь освіти з питань виховної роботи та охорони дитинства

19 квітня 2016 року на базі НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії» смт. Турійськ відбувся обласний семінар-нарада фахівців управлінь освіти з питань виховної роботи та охорони дитинства – «Забезпечення компетентнісного підходу в закладах освіти щодо захисту прав дітей. Сучасні тенденції формування змісту позашкільної освіти та виховання учнівської молоді».

Участь в даному заході прийняли представники пенітенціарної служби Волині: начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Волинській області Сергій Матвіюк та начальник Турійського РС КВІ управління ДПтС України в області Валентин Карпук.

Під час семінару було розглянуто питання взаємодії при реалізації спільних заходів з профілактики дитячої злочинності та інформування про випадки скоєння злочинів та правопорушень учнями загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та студентами вищих навчальних закладів, які перебувають на обліку в підрозділах кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.
Зокрема, начальник сектору КВІ Сергій Матвіюк окреслив основні напрямки взаємодії кримінально-виконавчої інспекції з навчальними закладами щодо організації профілактичної роботи з дітьми та підлітками, які опинились у конфлікті з законом.

Начальник Турійського РС КВІ Валентин Карпук розповів про стан злочинності серед неповнолітніх, а також про роботу щодо попередження вчинення дітьми нових злочинів.

По завершенню семінару відбулось підбиття підсумків. Обговорено проблемні питання та напрацьований досвід. Кожен з присутніх висловив свої побажання щодо майбутніх спільних дій.

Так, підрозділи кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України у Волинській області, районні відділи освіти та міські управління освіти (міст обласного значення), загальноосвітні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади будуть взаємодіяти наступним чином: в рамках діяльності рад з профілактики правопорушень загальноосвітніх навчальних закладів обмінюватимуться інформацією з питань, що належать до їх компетенції; розглядатимуть на засіданнях рад проблемні питання, що виникають у дітей, які перебувають на обліку КВІ в школі та побуті, проводитимуть спільні семінари, наради, «круглі столи» з питань профілактики скоєння дітьми злочинів та правопорушень тощо.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: