Існують різні букети, і вони можуть складатися з живих рослин, звичайних гілочок і з повітряних куль. Щодо останніх, то в нинішній час вони набувають все більшої популярності. З їх допомогою можна оригінально прикрасити оселю з приводу будь-якого торжества або ж подарувати їх в якості альтернативи цього букета як дитині, так і дорослому.

Так, за сприяння Британської Ради в Україні,в межах проекту соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни», напередодні Дня Матері неповнолітні засуджені, які перебувають на обліку в Ковельському МРВ КВІ взяли участь у майстер класі з виготовлення фігурних виробів з кульок. Майстер клас провела дітям заступник Голови правління ГО «Молодіжний центр Ковель» Тетяна Явтушик. В ході заходу всі його учасники могли, смакуючи гарячими напоями та солодощами, ділитися своїми думками, відкривати своє бачення до кольорів, до фігур, які мають бажання створити. А Теняна Явтушик їм допомагала в реалізації даних задумів.

Руками дітей були виготовлені квіти та фігури тварин. Всі учасники заходу отримали масу задоволення, адже своїми руками створили подарунки для своїх мам.

Начальник Ковельського МРВ КВІ
Ірина Смоляр