В установах виконання покарань Волині вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років» кожного року в травні вся Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій.

Не залишились осторонь і засуджені установ виконання покарань та СІЗО управління ДПтС України у Волинській області.

Так, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, в установах області організовано та проведено інформаційно-просвітницькі заходи – тематичні бесіди, виховні години, виставки літератури.

Зокрема, в Ковельській виховній колонії проведено загальношкільну виховну годину. Вчитель школи Анатолій Поліщук розповів вихованцям про причини і початок політичного переслідування громадян колишнього Радянського союзу, довів факти політичного терору комуністичного режиму на теренах України. Крім того в установі було організовано виставку літератури.

Доповненням до розповідей учителя стали перегляди документального фільму «Радянська історія» режисера Ніка Готема та художнього фільму «Загублений в Сибіру».

Самі ж вихованці, долучившись до заходу, прочитали поетичні твори репресованих українських поетів у 1937-1938 роках.

В Луцькому слідчому ізоляторі для засуджених, залишених для робіт з господарського обслуговування організовано виставку Волинського краєзнавчого музею, присвячену 70-м роковинам Великого терору 1937-1938 років.

В Маневицькій виправній колонії №42 проведено тематичні лекції, діалоги та бесіди з засудженими. На стенді наочної інформації житлової зони організовано фотовиставку.

Подібні заходи надзвичайно важливі, так як привертають увагу суспільства до трагічних подій в історії України, формують національну свідомість і підносять значення української історії у вихованні засуджених та осіб, узятих під варту.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: