Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає, що 21 липня відбудуться вибори, на яких люди зможуть обрати не лише новий парламент, але й нового прем’єр-міністра України. Про це вона сказала у прямому ефірі Українського радіо.

За її словами, обрання нового голови уряду залежить саме від голосів українців, а не від кулуарних домовленостей. Юлія Тимошенко вважає, що це і є «важливе повноваження людей – формувати уряд».
Як зазначила політик, якщо люди проголосують за «Батьківщину», вона як лідер може претендувати на позицію прем’єр. Якщо «Батьківщина» зайде в парламент, то може сформувати уряд, який очолить Юлія Тимошенко. Її першими кроками на посаді прем’єра будуть питання перегляду комунальних тарифів та пенсійних змін – не менше затвердженого середнього прожиткового рівня. Тоді зміниться і коефіцієнт нарахування пенсії з 1 на 1.35, буде проведена індексація та осучаснення. Адже одна з найбільш очікуваних змін для українців – зниження комунальних тарифів та ціни на природний газ. Так згідно з останніми опитуваннями вважають 39% українців.
«Питання тарифів – наше стратегічне завдання, і ми зможемо це поправити, якщо переможемо на парламентських виборах,» – переконана Юлія Тимошенко.