Доброта людей безмежна

Дуже складні часи переживає наш народ. Економічна криза поставила на межу виживання переважну більшість людей. Та ще неабиякі випробування принесла війна на Сході України.

Гинуть мужні захисники — цвіт нації. Неминуще горе приходить в українські сім'ї. Люди гуртуються та об'єднуються, щоб зарадити горю, по можливості допомагають, чим можуть, тим, кому найважче.

Здавалося б, у такій ситуації не до братів наших менших — тварин. Та мій песимізм щодо цього розвіявся конкретним прикладом.

Півтора місяця тому "нічия" собака на дачах привела семеро щенят. Ми, як могли, годували їх, бо ж у розпалі зима — холод і голод для них.

З певною надією, щоб якось допомогти тваринкам, я розмістила це веселе і дружне сімейство в Інтернеті. Люди почали відгукуватися з пропозицією забрати гарні малі створіння. Не відразу, та все ж, шість «хлопчиків» забрали добрі, милосердні люди. Залишилася одна самочка.

Аж телефонує не молода (по голосу) ковельчанка і цікавиться, як справи з цуценятами, чи беруть їх, бо вона з сім'єю дуже переживає за них. І сказала, що буде і надалі молитися, щоб знайшло собі «дім» й останнє щеня. Цей дзвінок мене вразив до глибини душі. А наступного дня юнак з Володимира-Во-линського забрав цю собачку.

З цього я роблю висновок, що людські доброта, милосердя не мають меж. Може, і в нас колись законами встановиться цивілізовано ставлення до тварин, як у європейських країнах...
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
100 грн.

Читайте нас також: