У Ковелі реалізуються заходи в рамках правопросвітницьких кампаній Міністерства юстиції України

11 липня представниками Ковельського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області проведено інформування працівників громадської організації «Центр зростання громад» про напрямки реалізації правопросвітницьких кампаній Міністерства юстиції України: «Чесна платіжка», «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Протидія домашньому насильству».

Працівникам громадської організації розповіли про встановлення максимально допустимих граничних тарифів на постачання теплової енергії та гарячої води. Також поговорили про правила виїзду з дитиною за кордон, послугу «Муніципальна няня», розмір, підстави та порядок нарахування аліментів.

Разом з тим, працівниками відділу надано консультації в сфері державної реєстрації актів цивільного стану щодо внесення змін до актового запису про народження, а також роз’яснено норми чинного законодавства.

12 липня така ж зустріч відбулась у комунальному підприємстві «Архітектурно-планувальне бюро м.Ковель» про напрямки вищевказаних кампаній, працівники якого були проінформовані про встановлення максимально допустимих граничних тарифів на постачання теплової енергії та гарячої води. Також поговорили про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів..

Обговорили питання новацій, спрямованих на розвиток інституту відповідального батьківства, зокрема, про податкові пільги для батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов'язок, витрачають додаткові кошти на навчання та будь-які інші секції, а також про фінансові стимули для місцевої влади, яка опікується дозвіллям і навчанням малечі.

Крім того, було розповсюджено інформаційні буклети в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».


#ЮстиціяВолині #ПравоваДопомога

Коментарі

Читайте також