Відтепер сімейні радники допомагатимуть волинянам

На Волині відбулась презентація ініціативи "Сімейні радники" за участі заступника Міністра юстиції України Іванни Смачило, начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталії Смолярчук.

Нагадаємо, що “Сімейні радники" - це спільний проект Міністерства юстиції України, системи безоплатної правової допомоги та громадськості. Сімейні радники працюватимуть на базі центрів безоплатної правової допомоги, тісно співпрацюватимуть із правоохоронними органами, представниками соціальних служб, психологами та ін.

Зазначимо, що сімейні радники – це активні громадяни, які є комунікаторами між людьми, що мають правові проблеми у родині, та установами, що покликані надавати допомогу. Тобто, це люди, які стикались у житті із певними складними ситуаціями і готові допомагати іншим у вирішенні подібних питань.

На Волині першими сімейними радниками стали Віктор Вальчук та Євгенія Коваленко, вони надаватимуть консультації при Луцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

#ЮстиціяВолині #ПравоваДопомога

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі реалізуються заходи в рамках правопросвітницьких кампаній Міністерства юстиції України

У Ковелі реалізуються заходи в рамках правопросвітницьких кампаній Міністерства юстиції України
Представники Ковельського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції провели зустріч у громадській організації «Центр зростання громад» та комунальному підприємстві «Архітектурно-планувальне бюро м.Ковель».