«Батьківщина» Волині дякує виборцям за довіру

За попередніми підсумками результатів волевиявлення на парламентських виборах, за «Батьківщину» в області проголосували більш як 13% наших земляків.

Волинь – третя серед областей України за рівнем народної підтримки партії Юлії Тимошенко. Це свідчить, що волиняни схвалюють передвиборчу програму «Батьківщини», очікують змін, що запропоновані в «Новому курсі Україні». Для нас це найцінніше – довіра і підтримка людей.

«Батьківщина» Волині щиро вдячна кожному виборцю, який віддав свій голос за нашу політичну силу. Спасибі членам дільничних та територіальних виборчих комісій, які добросовісно відстоювали чесний результат, громадським активістам, спостерігачам та представникам ЗМІ, які слідкували, щоб вибори пройшли прозоро.

В новому парламенті команда «Батьківщини» служитиме інтересам держави та людей, відстоювати їхнє право на гідні пенсії і заробітні плати, доступну медицину, справедливі ціни на природний газ та доступні комунальні тарифи, на достойне життя на рідній землі.

#Вибори

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів
Серед мажоритарників перемогу здобув депутат попередніх двох скликань Верховної Ради Степан Івахів. Серед партій найбільшу прихильність мають "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Радикальна партія Олега Ляшка".