Йога – це динамічна рівновага внутрішніх сил людини з зовнішнім світом!

Йога являє собою гармонічний зв'язок між розумом і тілом, це гармонія в собі та рівновага зі світом, який нас оточує. Важко визначити дату виникнення вчення «йоги» в Індії. Ще в трактаті з філософії «Бхагавад-ґіта» відшукуємо згадки про йогу. Тому можна стверджувати, що вчення склалося ще задовго до нашої ери.

Вважають, що йога є психопрактикою зміни свідомості, допомагає людині досягнути піднесеного психічного та духовного стану.

Ніколи не могла б подумати, що матиму змогу відвідати заняття з йоги. Це щось нове та цікаве для мене. Я навчилася відчувати своє тіло, жити з ним в гармонії та спокої. Та релаксація, яка переслідувала мене протягом заняття, принесла неймовірні відчуття та задоволення.
Звичайно, все завдяки Людмилі Пилишко, яка проводить заняття з йоги кожного вівторка, четверга на 7-ому годину ранку та 19-у годину вечора, а також в суботу на восьму у фітнес-клубі гарного настрою «Апперкот».

Люда народилася та виросла у місті Ковелі, потім протягом десяти років, і навіть більше, жила в Рівному. Але так склалися життєві обставини, що знову все-таки повернулася до рідного міста. Є люблячою та справедливою мамою: виховує семирічного синочка. Молода, симпатична жінка, має чудову роботу та хобі – справу, якою живе. Проте йогою почала займатися зовсім недавно і про те, щоб практикувати викладання, то в планах навіть і не було. Займалася лише для себе. Але одного чудового вечора друзі сказали: «А чому б тобі не почати вести заняття з йоги та розповідати про це іншим?» Фраза стала доленосною. А все, впринципі, починалося з Індії, куди Люда їздила кілька років тому. До того лише інколи мала практику з йоги, але це все було несистематично і не так серйозно. Саме в Індії Людмила відкрила для себе йогу і продовжує відкривати щодня.

Мені було цікаво чи кожен може займатися йогою? На це Люда відповіла: «Мабуть, у людини має бути присутня внутрішня потреба до змін у сприйнятті навколишнього світу та прагнення до самодисципліни.

Людмила називає себе «новачком», вона ділиться лише своїми знаннями та вміннями і тим, що, на її думку, приноситиме колосальні зміни у свідомості та сприйнятті світу, а також насолодою від практик, яку отримає і сама від занять. Дуже поважаю тих людей, які мають неабиякі вміння і до того ж скромні. Так, це про Люду, яка постійно радіє за людей, які ходять на заняття систематично та відчувають зміни в собі.

«Думаю, що за кілька років у нашому місті буде багато йогів та йогинь», - сміється Людмила.

Тому ласкаво просимо до «Апперкоту» втілювати свої мрії, вдосконалюватися та розвиватися!

Людочка, дякую за розмову та заняття. Я відкрила для себе щось нове та цікаве. До речі, особливо цікавою була методика проведення заняття. Мені здається, що важливо – це вміння зацікавити того, хто взагалі немає знань у цій справі.

І на кінець, намасте!)
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: