Любимая Качалка


У 2012 році 12 травня я зробила крок у нове життя, бо переступила поріг спортивного клубу «Атлетико» в Луцьку у Варшавському центрі. Не думала, що все зайде на стільки далеко, що люди, про яких далі буде йти мова, стануть на стільки рідними. Знаю багато історій, про те, що більшість відвідують такі заклади для того, щоб підтримати форму, змінити себе і таке інше в цьому плані. Я ж, як завжди, маю виділитися) І мені треба постійно більше! Я познайомилася з прекрасними людьми, з якими лише привітанням не обходилося. Завжди знаходилися якісь більші слова, чула поради, підтримку, похвалу і так далі. І це було і є для мене важливим. А головне, що все було і залишилося щирим.

Багато що залежить від колективу, від настрою, який панує в ньому. Позитив, щирість, відвертість – ось, що є характерним для працівників «Атлетико». Для мене тренер – це приклад, це мотивація, це обізнаність в справі, якою займається. Кожен із працівників є таким, бо постійно команда бере активну участь у змаганнях, які проходять не лише на Волині чи Україні, але й із-за кордоном.

26 червня команда в складі Ольги Ярмолюк, Романа Пелиха, Віталіка Собковського, Сергія Ковальчука, Віталія Лещука та Світлани Гольц взяла активну участь II Відкритому чемпіонаті Волинської області UPC, який відбувався в місті Ковель у стінах «ARENA FITNESS». Кожен учасник показав справжню майстерність та якість виконання жиму лежачи, екстремального жиму та станової тяги. Команда виборила I командне місце, забравши з собою 7 золотих та 3 срібні медалі.

Ярмолюк Ольга в становій тязі посіла перше місце, виграла абсолютне перше місце, також зафіксували рекорд України 140 кг, з чим її вітаємо! У жимі лежачи Пелих РоманI місце, Собковський ВіталійII місце, Ковальчук СергійI місце і II абсолютне, Лещук Віталій - I місце, Гольц Світлана - II місце.

В екстремальному жимі Лещук Віталій пожав 75 кг 24 рази, результат – I місце, Ковальчук Сергій – 100 кг 27 разів, результат - I місце, Ярмолюк Ольга – 35 кг 33 рази, результат – II місце.
Бажаю успіхів та перемог і надалі!
З любов’ю і великою симпатією до Вас Ваша Таня!
P.S. «Атлетико» привіт) мені не вистачає вашої атмосфери)


Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: