Як проводять вихідні дні засуджені Волині

В установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.
Із засудженими відділень СПС Маневицької виправної колонії №42 провели лекційні заняття на теми: «Вся правда про алкоголь, наркотики, тютюн», «Заходи заохочення та стягнення що застосовуються до засуджених». Також установу відвідали представники релігійної організації «Християни Віри Євангельської».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 пройшли змагання з настільного тенісу, а також турнір з шахів та шашок. В кімнатах виховної роботи були проведені лекційні заняття на теми: «Основні права та обов’язки засуджених в установах виконання покарань», «Відповідальність за злочини, скоєні в місцях позбавлення волі».

У школі підготовки засуджених до звільнення Ковельської виховної колонії відбулась лекція на тему: «Подолання негативних психічних станів, що виникають унаслідок зіткнення з життєвими проблемами». Крім того, вихованці зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Бюджет».

Між засудженими господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора проведено турнір з шахів та шашок. Було проведено лекцію на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: