Як проводять вихідні дні засуджені Волині

В установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.
Із засудженими відділень СПС Маневицької виправної колонії №42 провели лекційні заняття на теми: «Вся правда про алкоголь, наркотики, тютюн», «Заходи заохочення та стягнення що застосовуються до засуджених». Також установу відвідали представники релігійної організації «Християни Віри Євангельської».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 пройшли змагання з настільного тенісу, а також турнір з шахів та шашок. В кімнатах виховної роботи були проведені лекційні заняття на теми: «Основні права та обов’язки засуджених в установах виконання покарань», «Відповідальність за злочини, скоєні в місцях позбавлення волі».

У школі підготовки засуджених до звільнення Ковельської виховної колонії відбулась лекція на тему: «Подолання негативних психічних станів, що виникають унаслідок зіткнення з життєвими проблемами». Крім того, вихованці зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Бюджет».

Між засудженими господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора проведено турнір з шахів та шашок. Було проведено лекцію на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: