Кожен із нас в цьому житті має своє призначення, головну місію, яку має виконати. Прожити життя недаремно – ось що, на мою думку, є важливо. Розуміти, що ти комусь потрібен, а тобі потрібен хтось.

В один прекрасний момент учні старших класів починають розуміти, що вже виросли і задумуються над вибором майбутньої професії. Одна із професій – професія вчителя! Багато хто не розуміє, що це одна із найважливіших та складних професій, яка вимагає часу та зусиль.

Бути педагогом – це від Бога: не кожному під силу впливати на дитячий світогляд або ж формувати громадську думку у студентів. Виховувати майбутнє покоління – одне із найпріоритетніших завдань сучасних вчителів та викладачів.

Доля вчителя – нелегка: недоспані ночі, переживання, вболівання за учнів. Це для того, аби виховати молоде покоління, зробити його більш досвідченим і пристосованим до життя.

Професія вчителя – одна із найдревніших. Учитель відіграє велику роль у розвитку суспільства. Він – носій знань, які повинен передати наступним поколінням. Вчителі дають нам найважливіші життєві уроки добра, мужності, любові до своєї землі, своєї Батьківщини, а ще міцні знання, слушні поради, розширюють світогляд.

Як кажуть: «Вчитель вчить». Життя педагога – це постійна праця, самовдосконалення, робота зі своїми вихованцями та їхніми батьками. Ставлення до вчителів є таким самим критерієм людяності, порядності, як і ставлення до батьків та Батьківщини. Тому треба любити вчителів та викладачів, пам’ятати про них, допомагати, полегшувати їхню працю, щоб якнайбільше отримувати від них розумного, доброго та вічного.

Кожен вчитель своєю працею досягнув великих результатів, заслужив не лише повагу та любов дітей, а й шану – найвищу оцінку нелегкої вчительської праці.

Тому, наші любі вчителі, шановні викладачі та працівники освіти, вітаємо Вас з професійним святом! Нехай життєва стежина буде легкою, творчих злетів, терпіння, гарних заробітних плат, побільше премій та приємних відпусток!