Працівники Ковельського ДРАЦСу проводять для школярів правові уроки

Спеціалісти Ковельського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану юстиції Волині проводять правопросвітницьку роботу серед ковельських школярів.

У навчальних закладах проводять уроки “Я МАЮ ПРАВО!”. Такі заняття уже відбулися у Ковельській міській гімназії імені Олени Пчілки та ЗЗСО І-ІІІ ступеня №5.

Метою уроку є формування у дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права. Учням роздали інформаційні матеріали на правову тематику, зокрема, щодо протидії булінгу. Наприкінці уроку учні приєдналися до Всеукраїнського флешмобу в соціальних мережах.

Крім того, такі ж уроки на правову тематику проводять фахівці Ковельського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, служба у справах дітей, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Говорили з дітьми про права та обов'язки, про адміністративну відповідальність, а також про проблему булінгу та шляхи її вирішення. Уроки проводяться у формі діалогу, роботи у малих групах. Спеціалісти щоразу намагаються донести головний месендж - школа, це не місце для насилля, а простір для розвитку та вдосконалення.#ЮстиціяВолині

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Цифра дня: з 19 січня по 3 вересня судами було розглянуто 197 справ про булінг

Цифра дня: з 19 січня по 3 вересня судами було розглянуто 197 справ про булінг
Із них в 93 справах було винесено рішення про накладення стягнення. В 11 справах однією зі сторін були вчителі. Крім того, прийнято 11 рішень з приводу кібербулінгу - цькування, яке вчинялося в соціальних мережах.