Про безпечне освітнє середовище говорили учасники засідання "круглого столу"

Сьогодні за участю працівників управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Управління юстиції Тетяни Яреми, Миколи Герасимика, Олени Андрущак та Управління державної служби якості освіти в області, проведено круглий стіл на тему: “Освітнє середовище: вільне від будь яких форм насильства та дискримінації. Питання взаємодії та співпраці у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО!””.

Учасники заходу обговорили питання співпраці між двома установами. Водночас працівники юстиції змогли дізнатися від керівників та працівників новоствореного управління про специфіку їх роботи, а також про шляхи взаємодії у сфері правової освіти. У свою чергу працівники Управління юстиції проінформували учасників круглого столу про інформаційні кампанії проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, які реалізовуються, в тому числі у навчальних закладах області.

Учасники круглого столу висловили свої пропозиції та окреслили коло питань роботи між двома управліннями на перспективу у сфері безпечного освітнього середовища в рамках реалізації проєкту “Я МАЮ ПРАВО!”

#ЮстиціяВолині

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Проведено навчання працівників об’єднаних територіальних громад області

Проведено навчання працівників об’єднаних територіальних громад області
Проаналізовано інформацію щодо порядку оформлення та державної реєстрації земельних ділянок державної та комунальної власності та розгляд скарг на дії чи бездіяльність державного реєстратора.

У Ковелі три пари молодят долучилися до акції «Давай зробимо цю осінь особливою…»

У Ковелі три пари молодят долучилися до акції «Давай зробимо цю осінь особливою…»
Марафон осіннього кохання, започаткований Міністерство юстиції України, пропонує нареченим поєднати свої долі у символічну дату. Одним з таких днів було 19 вересня: 19.09.2019.