Стартувала нова послуга - експрес-одруження за 24 години

Photo by Halyna Tkachuk

Таку послугу вже можуть отримати жителі Маріуполя, Сєверодонецька, Херсона, Києва, Одеси та Львова. Невдовзі вона з"явиться і у інших містах України.

За словами Міністра юстиції України, для того, щоб скористатися новою послугою експрес-одруження молодятам достатньо зробити кілька простих кроків. «Будь-які молодята, які вирішили скористатися даною послугою, можуть звернутися до організатора шлюбної церемонії. Інформація про цих організаторів буде розміщена на сайті Міністерства юстиції і на сайтах обласних управлінь. Цими організаторами будуть місцеві ради або місцеві адміністрації. Другий крок – обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу. Третій крок – укласти відповідний договір з організатором. І четвертий – прийти до себе на весілля», - поінформував присутніх Міністр юстиції. Він також наголосив, що процедура буде максимально швидкою. Свідоцтво про одруження видаватиметься одразу, а протягом 24 годин з моменту реєстрації дані буде внесено до відповідного реєстру. «В окремих містах сервіс з реєстрації працюватиме без перерв. Зараз ми проводимо консультації з міськими головами і визначаємося, де місцева влада зможе забезпечити цілодобову роботу», - зауважив Павло Петренко.


Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь