Оперативними працівниками Цуманської виправної колонії управління ДПтС України у Волинській області (№ 84) вкотре перекрито канал доставки заборонених предметів до зони, що охороняється

Оперативною групою Цуманської виправної колонії управління ДПтС України у Волинській області проводиться робота по перекриттю каналів доставки заборонених для вживання та розповсюдження предметів до зони, що охороняється. Як результат - затримуються громадяни котрі намагаються здійснити перекиди. Так, з початку 2016 року оперативними працівниками в ході реалізації оперативної інформації було затримано 21-го громадянина, а саме: на 18 громадян було складено адміністративні протоколи в порядку статті 188 КУпАП, ще троє є фігурантами кримінальних проваджень по фактам спроб доставки до зон, що охороняються, наркотичних речовин.

Одним з найяскравіших випадків перекриття каналу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється та одночасно допомоги працівникам поліції є затримання особи, котра перебуває у розшуку.

Так, в ході реалізації оперативної інформації 21.08.2016 року близько 21 год. 10 хв., помічено невідомих осіб, котрі наблизились до ділянки периметру № 3, після чого силами оперативної групи Цуманської виправної колонії (№ 84) було затримано громадянина Р. та громадянина М., котрі намагалися здійснити перекид заборонених предметів, а саме 2-х літрів спиртоскладових напоїв.

В ході затримання встановлено, що громадянин М., 01.06.1996 року народження, уродженець та житель с. Клевань-2, Рівненського районну, Рівненської області за поданням Рожищенського РВ ГУНП у Волинській області перебуває у розшуку за підозрою в скоєнні ряду крадіжок в Рожищенському районі.

По факту спроби здійснення перекиду було складено адміністративні протоколи в порядку статті 188 КУпАП та передано громадянина М. працівникам ГУНП у Волинській області.

Сектор оперативно-розшукової роботи управління
ДПтС України у Волинській області
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: