Ухвалений парламентською більшістю законопроєкт 1054-1, що дозволить продати стратегічну державну власність країни, суперечить інтересам народу та має бути заветований.
Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу NewsOne.

Як пояснила лідер фракції «Батьківщина» у ВР, в Україні завжди існував перелік об’єктів стратегічної держвласності, яку продавати було заборонено.
«Це об’єкти ядерної енергетики, військово-промислового комплексу, всі наші заводи, які виробляють озброєння, об’єкти науки, газопроводи, трубопроводи. Це був перелік недоторканних для корупціонерів підприємств. Це червона лінія, за яку переступати не можна», – пояснила політик.
Проте наразі відповідним законом цей перелік скасовано, наголосила вона: «Як тільки президент підписує закон, в Україні з молотка може піти все».
Першим у приватні руки може перейти «Укрпошта», яка, по суті, є комунікацією всієї країни, додала Юлія Тимошенко.
Окрім того, з переліку виведено 124 підприємства Укроборонпрому.
«Укроборонпром» – це наша обороноздатність. Вона виставляється на приватизацію!» – обурилась політикиня.
«Чи не варто запитати в українців, чи погоджуються вони всі наукові установи продати як приміщення і як землю, на якій вони розташовані. Україна без науки залишиться», – сказала вона і застерегла, що в разі ухвалення закону про продаж землі та держвласності, в українців нічого не залишиться.