Дослідження

«Батьківщина» переможе на парламентських, а Юлія Тимошенко – на президентських виборах, якщо вони відбудуться найближчим часом.

Партія «Батьківщина» продовжує залишатися найпопулярнішою політичною силою в Україні, а її лідер Юлія Тимошенко – найбільш рейтинговим політиком. Про це свідчить результати опитування, проведеного з 18 по 23 серпня 2016 року соціологічною групою «Рейтинг» у всіх регіонах України, крім окупованої частини Донбасу і Криму. Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старші. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Якщо найближчим часом відбудуться дочасні парламентські вибори, то згідно з даними соціологів перше місце на них зайняла б партія «Батьківщина» – за неї готові віддати голоси 18,3% тих, хто прийде голосувати і визначився з вибором. Далі йдуть Опозиційний блок (12,6%), «Самопоміч» (11,0%), Радикальна партія (11,0%), Блок Петра Порошенка «Солідарність» (9,1%), Свобода (5,6%). Решта партій отримали б менше 5% і до майбутнього парламенту не потрапили б.

У разі проведення позачергових президентських виборів, переможцем на них стане Юлія Тимошенко – її підтримали б 17,7% виборців (серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором). Друге місце у Юрія Бойка, а на третьому – Петро Порошенко. За ними йдуть Олег Ляшко, Андрій Садовий та Анатолій Гриценко. Соціологи також відзначають, що протягом цього року електоральна підтримка Юлії Тимошенко зросла майже у півтора рази – з 13 до 18%, тоді як рейтинг Петра Порошенка за цей же період зменшився вдвічі (з 23 до 11%).

Джерело
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.