У Ковелі відбувся дитячий англомовний бал, організований центром EuroFuture

Цими вихідними у Ковелі пройшов англомовний бал до Дня Подяки, що організовувався викладачами центру іноземних мов EuroFuture.

Бал відбувся у суботу, 23 листопада, у приміщенні нічного клубу «Кіно». На вечірку прийшло близько 100 дітлахів молодших класів. Дрес-кодом заходу став вечірній туалет. Задля особливої атмосфери кожна дитина під час заходу отримала в подарунок карнавальну маску, в якій і протанцювала увесь бал.

На святі діти не лише спілкувалися англійською, але й розважалися, беручи участь у цікавих конкурсах та активностях. Все це вони виконували для того, аби викладачі EuroFuture повернути свій голос, який за легендою втратили через те, що не подякували за подарунок. В кінці-кінців добрі емоції перемогли: всі повернули свої голоси та натанцювали порцію хорошого настрою. А викладачі ж зрозуміли, що «дякую» і дійсно чарівне слово. Закріпив ефект і «секретний друг», який кожному подарував гостинець, зроблений власноруч.

Хоча День Подяки це американське свято, воно дуже гарно починає приживатися і у нас. До слова, бал до Дня Подяки уже вдруге успішно проводиться центром EuroFuture у Ковелі. Цього року ідею вирішили підтримати і колеги з відділення у м. Володимирі-Волинському, що організували на минулих вихідних бал для 80 дітлахів.

Офіційно «дякувати» ж треба останнього четверга листопада, по-американськи; або ж другого понеділка жовтня - по-канадськи. Чи буде це свято святкуватися колись офіційно в Україні - невідомо. Проте, подібні заходи - це хороший привід для дітей ще раз згадати, як важливо говорити слово «дякую».

#EuroFuture #Дозвілля #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі на базі Центру іноземних мов стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності

У Ковелі на базі Центру іноземних мов стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності
Це англомовний проект від міжнародної організації IREX. Заняття відбуваються лише англійською, що дає змогу школярам не тільки навчатися основам медіаграмотності, але й практикувати розмовну англійську.

У Ковелі писали англійський диктант просто неба

У Ковелі писали англійський диктант просто неба
Мережа центрів мов EuroFuture з нагоди сьомої річниці діяльності провела для школярів Ковеля та Володимира-Волинського пізнавальну акцію. Переможці за краще знання неправильних дієслів отримали лонгборди, портативні колонки та фітнес-годинники.