Українці ставляться негативно до таких перших рішень президента Зеленського, як скасування мораторію на продаж сільгосземель, запровадження великої приватизації і легалізації грального бізнесу.

Про це свідчать результати загальнонаціонального дослідження громадської думки населення України, яке було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 4 по 19 листопада 2019 року.

Так, рішення запровадити ринок землі сільськогосподарського призначення та скасувати мораторій на її продаж позитивно оцінюють 23,9% респондентів, негативно - 57,9%, 15,3% не змогли визначитися і 2,9% байдуже.

Приватизацію великих державних підприємств позитивно сприймають 22,5%, негативно - 55,5%, 17,5% не змогли визначитися і 4,4% байдуже.

Рішення легалізувати гральний бізнес позитивно оцінюють 37,6%, негативно - 49,3%, не змогли визначитися 7,7% і 5,4%.

Опитування проводилося в 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім автономної республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною. В результаті польового етапу була зібрана 2041 анкета. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Опитування було здійснено за фінансування Представництва Європейського Союзу в Україні.


(газета "Вечірні вісті" https://gazetavv.com/news/ukraine/1574679387-ukrayintsi-negativno-stavlyatsya-do-rinku-zemli-privatizatsiyi.html)