Кожному свідомому громадянину України надається повне право висловлювати свою думку. Звичайно, що є багато способів зробити це: написати статтю, намалювати плакат, написати статус в соціальних мережах. Але якщо ми так будемо висловлювати свої думки, то на цьому, на жаль, розвиток нашої думки закінчиться. Щоб вона мала продовження, то слід, щоб наша думка вирішувала щось. Наприклад, голос в бюлетні – як один із варіантів. Багато зусиль прикладати не потрібно, це, всього-на-всього, наш обов’язок. Проголосувати за певні зміни, а саме за того кандидати, якому вірите ви.

Ця стаття аж ніяк не є пропаганою чи агітацією. Писати про успішних людей – ось виправдання статті.

Нещодавно в соцмережах побачила фото своєї коліжанки і приємно була здивована. А писатиму ось про кого. Орєховська Анна є студенткою 4 курсу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Навчається на спеціальності «Політологія». Особисто я знаю дівчину як активну студентку, ще на першому курсі мала змогу співпрацювати та спілкуватися з нею.

З розповідей Анни дізнаємося, що політологію обрала ще в класі десятому. Одна із працівниць соціальної служби у справах сім’ї та молоді, Юлія, порадила дівчині обрати цю спеціальність, де можна реалізувати себе. Це була перша зацікавленість наукою «Політологія». Ще тоді Анна займалася волонтерською діяльністю та допомагала людям, які потребували підтримки. Орєховська Анна співпрацювала з соціальною службою, відвідувала малозабезпечені сім’ї.

Далі після закінчення школи стала студенткою ВНЗ і на першому курсі почала співпрацю з ГО «Батьківщина молода», гарно себе зарекомендувавши в партії. І так маленькими кроками «дійшла» до статусу кандидата.

«Я отримала шанс, яким хочу скористатися, бо багато часу, ідей та зусиль уже потрачено. Просто подобається бути активною от і все. Важко пасивно спостерігати за людьми, які дійсно потребують допомоги». Дівчина планує робити те, що є дійсно важливим в життя і для неї, і для тих, хто оточує її.
Що ж, успіхів тобі та нових ідей!