Волинські спортсмени на чемпіонаті України

З 16 по 18 жовтня в місті Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу від федерації IFBB. Повна назва змагань: «Чемпіонат України з чоловічого бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, фізік та жіночого фітнесу, бодіфітнесу, фізік бікіні та дитячого фітнесу». Захід відбувся в ПК «Машинобудівників».

Бодібілдінг набирає все більшої популярності як серед чоловіків, так і серед жінок. Підтвердженням цього є велика кількість учасників у хорошій фізичній формі. Взагалі, варто нагадати, що перший чемпіонат з бодібілдингу на території України відбувся в 1972 році в місті Бердянську Запорізької області.

Цього року представників з Волині було кілька. Якість тіла волинських хлопців була на стільки високою, що вони змогли увійти до десятки сильніших, а Ігор Степанов – до п’ятірки.

Честь області захищали : в категорії чоловіки - юніори класичний бодібілдинг понад 80 кг – Аноколов Іван; в категорії чоловіки - юніори класичний бодібілдинг абсолютна категорія – Ігор Степанов ; в категорії жінки бікіні до 169 см –Бондарук Романа; в категорії чоловіки фізік до 178 см – Папежук Антон. Крім того участь в змаганнях брали Дмитро Сидорчук та Віталій Андрійчук.

Для Івана Анаколова це перший Чемпіонат України. Спортсмен взяв участь в змаганнях завдяки фінансовій допомозі Фонду «Новий Луцьк».

На змаганнях головне є й можливість заявити про себе та отримати шанс потрапити на чемпіонат Європи або чемпіонат світу.

Фото Ілля Блаженко
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: