Російська пропаганда в українському просторі

Цинічна брехня, розпалювання ненависті й нетерпимості, заклики до насильства – основна ціль російської пропаганди по відношенню до України.

З цією метою у соціальних мережах активно створюються і розширюються тематичні проросійські групи в різних регіонах України, що об’єднуються українофобією або антиурядовою риторикою. Провокуючи в українському суспільстві антивладні настрої, адепти путінського режиму намагаються посіяти зневіру і параною серед українського населення.

Не виключенням став і уродженець Волинської області – громадянин Російської Федерації Микитюк Святослав, який на підтримку агресивної кремлівської політики щодо України, поширював у соціально-орієнтованих мережах «Вконтакте» і «Одноклассники» матеріали антиукраїнського змісту, а саме направлені на інформаційне забезпечення сепаратиського руху на сході нашої держави, пропагування ідеології «руського миру» та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Викладені зазначеною особою матеріали були провокативними та могли зашкодити національній безпеці України, через що органами СБУ було прийнято рішення про заборону в’їзду Микитюку С.Д. на територію нашої держави терміном на 5 років.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.